Firma Profili

Plt Çelik Yapı Sistemleri Limited Şirketi, 40 yılı aşkın sanayi üretimi tecrübesi ile 2012 yılında Konya’da üretimine başlamıştır. Prefabrik Yapılar, Konteyner, Çelik Yapı, Kabin ve Mobil Çözümler üretimi ana faaliyet alanları olagelmiştir. Konya ve bölgesinde öncü bir firma konumundadır.

Plt Çelik Yapı, çok yönlü gelişen ve hızlı değişen günümüz dünyasında, Prefabrik ve Konteyner Sektöründe yeniliklere açık kişisel ve/veya kurumsal ihtiyaçlara cevap verebilen esnek yapısı ile müşteri memnuniyeti odaklı bir üretim yapmaktadır.

8.000m² kapalı 2.000m² açık olmak üzere toplam 10.000 m² alan üzerinde kurulu fabrikasıyla Konya 5. Organize Sanayi Bölgesinde Prefabrik ve Konteyner üretimi yapmakta olan firma, 4.000 m² showroom alanı ile İç Anadolunun en büyük showroom alanına sahiptir.

Konya'da Adana Çevre Yolu Marsan kavşağında müşterilerine Prefabrik ve Konteyner ürün çeşitlerini inceleyebilme, dokunabilme ve modelleri görme imkânı sunmaktadır.

Dünya standartlarındaki üretimini sağlamlık ve insan odaklı bir anlayışla, yerel ihtiyaçlara göre şekillendirerek, tüketici dostu Prefabrik ve Konteyner çözümleriyle, önceliği Türkiye olmak üzere tüm dünyaya Konya'dan hizmet vermektedir.

whatsApp Destek Hattı