Sıkça Sorulan Sorular

Fevzi Çakmak Mahallesi Adana Çevre Yolu Caddesi No:44/2 Karatay/KONYA adresinde görebilirsiniz.

Sözleşme tarihi itibariyle farklı ödeme seçeneklerimiz mevcut olup uzun vadeler için finans kurumlarının prefabrik konutlar için özel olarak sunmuş olduğu prefabrik konut kredisinden kullanabilirsiniz.

Prefabrik konutlar, 4 mevsim kullanıma olanak sağlar ve her iklim şartlarına uygun olarak üretilebilmektedir. Kullandığımız dış duvar kalınlığı 10 cm’dir. Duvar panelleri arasındaki 16 dansite yoğunluğundaki EPS ve çatı izolasyonu için kullanılan cam yünü, betonarme binalara kıyasla çok daha fazla ısı ve ses yalıtımı sağlar. Ayrıca yapıların kurulacağı yerin iklim özellikleri dikkate alınarak üretim yapılarak özelleştirilebilir.

Arsa/Arazi/Bahçenin konum ve özelliklerine göre genel itibariyle ruhsat gerekmektedir.

Prefabrik yapılar, sağlıklı bir yapı inşası için en fazla 2 katlı olabilir.

Evet taşınabilir. Sadece söküm takım maliyeti, yeniden boya maliyeti oluşur. Yapılarda istenildiği takdirde tadilat mümkündür.

Binalarımızın taşıyıcı sistemi ve dış doğa ile irtibatlı bütün metal aksamı galvanizli ürünler kullanılarak paslanması geciktirilir. Prefabrik binanın ortalama ömrü 40-50 yıl arasındadır.

Tavanı düzgün ve statik değerleri uygun olan betonarme binaların üzerine Prefabrik Ev yapılabilir.

Zemin betonu ve her türlü hafriyat ve çevre düzenleme işleri, zemin ve duvar kaplamaları (şap, seramik, halı, fayans vb.) , prefabrik bina harici dış bağlantıların yapılması (elektrik, pissu, temiz su) , belediyeden alınması gereken müsaadeler ve ruhsat işleri, ısıtma ve soğutma tesisatları (kalorifer, klima vb.)(opsiyonel olarak firmamız tarafından yapılabilir) , Konya dışı montajlarda montaj ekibinin konaklama ve yemek bedelleri, malzemenin nakliye ve nakliye sigortası müşterimize aittir.

Prefabrik binalar yapısı gereği deprem binalarıdır. Betonarme bir binaya göre çok daha hafif olması ve çelik vidalarla demonte parçaların birleştirilmesinden dolayı deprem anında esner fakat yıkılmaz. Rüzgar dayanımı 3. derece iklim koşullarına uygundur.

whatsApp Destek Hattı