Yönetici Mesajı

’Her zaman en sağlam ve en ideal Konteyner’ mottosu ile hareket eden PLT Çelik Yapı Ailesi olarak hedefimiz hızlı, etkili ve kaliteden ödün vermeyen başarılara imza atmaktır.’’

2012 yılında, 40 yılı aşkın sanayii üretimi geçmişine ve bir o kadar da ulusal ve uluslararası ticaret tecrübesine sahip bir ekip ile yola çıkan PLT Çelik Yapı Sistemleri, bugün Konya ve bölgesinde bilinen ve sevilen bir marka olmakla kalmayıp, Türkiye de Konteyner Yapı sektöründe en önde gelen markalardan biri olmayı başarmıştır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ilk günkü heyecanı kaybetmeden yenilikçi düşünceler ile sektörde farklılıklar sunan PLT Çelik Yapı; Kurumsallaşma adına ciddi adımlar atarak, doğru yatırımlar ile farklı modellerini artık Türkiye sınırlanın ötesine taşımaktadır.

Marka hedeflerini çizdiği vizyon ve edindiği misyon ile yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirmekte olan PLT Çelik Yapı, sektöründe yerli bir marka olarak dünyanın birçok yerinde Türk bayrağını dalgalandırmaktadır.

PLT Çelik Yapı ürünlerini, kullandığı galvanizli malzemeler, kaliteden ödün vermeden devam eden üretim hattıı ve iş tatmini sayesinde güler yüzlü ve iş disiplinine sahip personeliyle müşterilerine ulaştırmaktadır.

PLT Çelik Yapı ailesi insan odaklı çalışma şartları sayesinde nitelikleri üst düzey iş arkadaşları ile çalışır.  Çalışanlarına gelişimleri doğrultusunda farklı kariyer olanakları da sunmaktadır. 

PLT Çelik Yapı sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacaktır.

whatsApp Destek Hattı